Drukuj

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 listopada 2017


Chrzest 37. osobie został udzielony Cezaremu Dawidowi Kawie.  W Księgach Zmarłych naszej parafii dopisaliśmy jako 60. osobę w tym roku kalendarzowym śp. Kazimierza Nahorskiego (l. 76, ul. Kolejowa).

 

Schola Confido” zaprasza  na swoją modlitwę dziękczynną w dniu Patronki muzyki kościelnej – św. Cecylii, tj. w środę 22 listopada o godz. 17.30.

Wizyta pasterska metropolity szczecińsko-kamieńskiego ks. abpa prof. Andrzeja Dzięgi w naszej Wspólnocie będzie za tydzień podczas Mszy świętych w niedzielę 26 listopada. W czasie tego nawiedzenia będzie sposobność do przyjęcia sakramentu bierzmowania o godz. 12.00. W związku z przyjętym programem tej wizyty dzieci swoje spotkanie liturgiczne w obecności Księdza Arcybiskupa w przyszłą niedzielę będą miały o godz.10.30. Osoby nie związane bezpośrednio z sakramentem bierzmowania proszę o udział w liturgii o godz. 9.00 lub 17.30. Ostatnie przygotowania do liturgii w piątek o godz. 18.15. Spowiedź z okazji bierzmowania będzie w sobotę 25 listopada od godz. 11.00. Uwaga: kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.

 

Przyszła niedziela jest także Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i kończy rok kościelny. Na rozpoczęcie Adwentu w niedzielę 3  grudnia zostaną poświęcone opłatki wigilijne.

 

Dzisiaj, w I Światowym Dniu Ubogich, możemy konkretnie włączyć się w dzieło pomocy ubogim pobierając  „torbę miłosierdzia”.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. Marian Jan Wittlieb, proboszcz

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
12 listopada 2017


Chrzest przyjęli: Dominik Mierzejewski, Anastazja Daria i Eryk Igor – Janikowie, Antonina Lena Marcinkiewicz, Ignacy Kuna,  Fabian Lebiecki.

Dodatkowy dzień udzielania sakramentu będzie w też w przyszłą niedzielę o godz. 9.00, a o godz. 12.00 do służy ołtarza zostaną przyjęci nowi ministranci.

W Księgach Zmarłych naszej parafii dopisaliśmy śp.: Lecha Łopacińskiego (l. 65, ul. Emilii Plater), Franciszkę Wiesławę Karlsson (l. 69, zam. w Szwecji) i Janinę Kazimierę Bajroszewską (l. 75, ul. Ludowa).

Żałobne wypominki  z udziałem dzieci będą w piątek 17 listopada o 16.45.

Wizyta pasterska metropolity szczecińsko-kamieńskiego ks. abpa prof. Andrzeja Dzięgi w naszej Wspólnocie będzie w niedzielę 26 listopada z udzielaniem sakramentu bierzmowania o godz. 12.00. W związku z tym kandydatów do sakramentu zapraszamy w piątek 17 listopada po Mszy św. wieczornej na próbę, a w sobotę  18 listopada o godz. 11.00 na dzień skupienia, który poprowadzi Wspólnota Przymierze Miłosierdzia ze Szczecina.

 

Na rozpoczęcie Adwentu w niedzielę 3  grudnia zostaną poświęcone opłatki wigilijne.

 

SZCZĘŚĆ BOŻE!

 

ks. Marian Jan Wittlieb, proboszcz